„Continuous effort – not strength or intelligence – is the key to unlocking our potential.” (W. Churchill)

Brett Stenbarger: Enhancing Trader Performance

By MR

Enhancing Trader PerformacnceAktualnie jestem w trakcie czytania tej książki, i przyznam, że jest jedną z najlepszych jakie dotychczas udało mi się dostać. Autor w świetny sposób pokazuje metody na poprawę wyników, porównując trading do sportów wyczynowych oraz innych dziedzin, w których liczą się wyniki. Wiele, jeśli nie wszystkie prezentowane metody poparte są przykładami badań naukowych.

Brett Steenbarger jest Dr psychologii, i fakt, że spędził sporo lat jako pracownik akademicki bardzo widać w stylu jego pisania co zdecydowanie zwiększa jej wiarygodność.

Osobiście bardzo polecam dla osób, które osiągają już jakieś wyniki, ale chcieli by je polepszyć. Oczywiście początkujący też skorzystają na tej publikacji, jednak aby w pełni ją wykorzystać, dobrze jest mieć już pewne doświadczenie w tradingu. Niestety, z tego co mi wiadomo, książka nie jest dostępna w polskiej wersji językowej, aczkolwiek można ją kupić w Polsce. (Koszt 152 zł w butiku bankiera)

  • Moja ocena: 5/5

Tagi:

dodajdo

Skomentuj

Musisz być Zalogowany. Możesz komentować posty.

Reklamy

Wsparcie finansowe

Jeżeli spodobała Ci się ta strona, pozostaw na niej komentarz, ponieważ nic innego tak bardzo nie motywuje, jak zainteresowanie ze strony odwiedzających. Jeśli posiadasz własną stronę o podobnej tematyce, umieść na niej linka do mojej strony i jeśli dasz mi o tym znać, zrobię to samo. A jeżeli dodatkowo uważasz, że ta strona jest wartościowa i masz taką możliwość, możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą abym mógł ją dalej rozwijać. Nie oczekuję żadnej płatności, aczkolwiek fundusze pomogą mi pokryć koszty poświęconego czasu.
Kwota: PLN
Dotpay.pl
Dziękuję!
Marcin Radlak

Ankieta