„Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną”

Trading wysokiej częstotliwości – maszynka do robienia pieniedzy

By MR

Trading
Trading wysokiej częstotliwości(źródło: http://www.nytimes.com/2009/07/24/business/24trading.html)

dodajdo

5 komentarzy to “Trading wysokiej częstotliwości – maszynka do robienia pieniedzy”

 1. JLZ

  myslisz, ze stworzenie takiej maszynki jest możliwe w warunkach domowych?

  #1076
 2. Tak, z wystarczajacy kapitalem … majac dobry algorytm, instaluje sie go na serwerze kolokowanym na gieldzie i juz. Wszelkie modyfikacje i dostep jest za pomoca zdalnego polaczenia … nie jest to jednak tania sprawa i jest wlasnie to jedno ale – dobrze dopracowany algorytm, ktoremu mozemy zaufac ;) a z tym nie jest latwo co pokazuja wydarzenia chociazby z 6 maja …

  #1077
 3. JLZ

  dzieki za odpowiedz, na jakim poziomie ksztaltuje sie „wystarczajacy kapital”?

  #1080
 4. nie potrafie bezposrednio odpowiedziec na to pytanie – zalezy glownie od kosztu „wynalezienia” i zaprogramowania algorytmu. Sama infrastruktura tez jest droga jednak zarabiajacy algorytm potrafi pokryc jej koszty.

  #1086
 5. JLZ

  rozumiem. dzieki :)

  #1090

Skomentuj

Musisz być Zalogowany. Możesz komentować posty.

Reklamy

Wsparcie finansowe

Jeżeli spodobała Ci się ta strona, pozostaw na niej komentarz, ponieważ nic innego tak bardzo nie motywuje, jak zainteresowanie ze strony odwiedzających. Jeśli posiadasz własną stronę o podobnej tematyce, umieść na niej linka do mojej strony i jeśli dasz mi o tym znać, zrobię to samo. A jeżeli dodatkowo uważasz, że ta strona jest wartościowa i masz taką możliwość, możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą abym mógł ją dalej rozwijać. Nie oczekuję żadnej płatności, aczkolwiek fundusze pomogą mi pokryć koszty poświęconego czasu.
Kwota: PLN
Dotpay.pl
Dziękuję!
Marcin Radlak

Ankieta